Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Značky automobilů

Audi logoAudi


Audi AG je německá automobilová společnost, která je součástí Volkswagen Group , vyrábí auta pod značkou Audi. Sídlo se nachází v Ingolstadt , Německo. Motto je Vorsprung Durch Technik - pokrok prostřednictvím technologie .

BMW logoBMW


BMW AG je německý výrobce automobilů, motocyklů a motorů. BMW má sídlo v Mnichov, Německo. Motto BMW je Freude Am Fahren - Jízda s potěšením. Pro anglicky mluvící země bylo vytvořeno další heslo - The Ultimate Driving Machine - Ultimátní řidičský stroj.

Mercedes-Benz logoMercedes-Benz


Mercedes-Benz je německý výrobce osobních, nákladních automobilů, autobusů a dalších vozidel, součást německého koncernu Mercedes-Benz Group. Centrála Mercedes-Benz se nachází ve Stuttgartu, Bádensko-Württembersko, Německo.

Opel logoOpel


Opel Automobile GmbH je německý výrobce automobilů. Se sídlem v Rüsselsheimu nad Mohanem, Hesensko. Německo. Od roku 1929 Opel patří General Motors. A v roce 2017 ji koupila Groupe PSA - Stellantis.

Volkswagen logoVolkswagen


Volkswagen - v překladu z němčiny znamená lidový vůz - německá automobilová značka, která patří do koncernu Volkswagen AG. Centrála Volkswagenu se nachází ve Wolfsburgu, Dolní Sasko, Německo.

Toyota logoToyota


Toyota Motor Corporation je největší automobilová společnost v Japonsku. Je hlavní součástí veřejné obchodní společnosti Toyota Group. Sídlo společnosti se nachází v Toyotě v prefektuře Aichi v Japonsku.

Renault logoRenault


Renault Group je francouzská automobilová společnost. Součást aliance Renault-Nissan-Mitsubishi. Renault má centrálu v Boulogne-Billancourt poblíž Paříže ve Francii.