Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Prodejte Autobus prostřednictvím autoExus

Obecně  Obecně
Motor  Motor
Převodovka  Převodovka
Karoserie  Karoserie
Extra  Extra
Cena  Cena
Možnosti  Možnosti
Popis  Popis
Prodavač  Prodavač Info
Vyberte platnou e-mailovou adresu
Heslo musí mít alespoň 8 znaků, včetně malých, malých a číselných znaků.
Zadejte prosím své DIČ
Umístění  Umístění

Chcete prodat svůj Autobus? K tomu můžete využít různé způsoby prodeje. Nabídněte své Autobus prodejcům nebo prodejcům, ale mějte na paměti, že cena od prodejce bude nižší než tržní cena asi o 30 %. Můžete dát Autobus k prodeji na autobazaru, ale to vyžaduje vaši přítomnost na místě a budete muset odložit své podnikání. Můžete si dát inzerát do novin, ale dnes je jen velmi málo lidí, kteří čtou noviny a je nepravděpodobné, že přes noviny najdete skutečného kupce za dobrou cenu. Můžete si také umístit reklamu na web o prodeji aut, což je nejlepší možnost, pokud chcete prodat své Autobus, aniž byste byli vyrušováni z každodenních záležitostí nebo práce. Na našem webu si můžete zdarma podat inzerát a prodat svůj Autobus. Chcete-li to provést, musíte se nejprve zaregistrovat a vytvořit svůj profil a poté přidat inzerát.

Registrovat

Registrační odkaz

Chcete-li přidat inzerát na naše stránky, musíte se nejprve zaregistrovat. Klikněte na registrační odkaz a vyplňte všechna pole – jméno, příjmení, e-mailovou adresu a heslo. Heslo musí mít alespoň 8 znaků, včetně velkých, malých a číselných znaků. Vyplňte captcha a poté musíte před registrací odsouhlasit podmínky . Poté bude na vaši e-mailovou adresu zaslán šestimístný kód, který musíte zadat na stránce aktivace uživatele, abyste mohli aktivovat a dokončit svůj profil. Svůj profil si můžete aktivovat také přes Google nebo Facebook. V tomto případě nebude existovat žádný kód, protože vaše e-mailová adresa již byla ověřena. Stačí vyplnit a aktivovat svůj profil. Po dokončení registrace budete přesměrováni na hlavní stránku, kde se již můžete přihlásit jako registrovaný uživatel a přidat inzerát a prodat svůj Autobus.

Zveřejněte inzerát na autoExus – Autobus

Tlačítko prodat zdarma

Nyní, jako registrovaný uživatel, můžete přidat svůj Autobus na naše webové stránky k prodeji. Chcete-li to provést, klikněte v navigačním menu na tlačítko - PRODEJ ZDARMA - a z nabídky vyberte Autobus. Poté budete přesměrováni na stránku, kde můžete zadat všechny údaje (obecné údaje, motor, převodovka, karoserie, doplňky, cena, fotografie a popis) a přidat svůj Autobus k prodeji. Nyní je vaše reklama dostupná online a každý uživatel našeho webu může vidět vaše Autobus na autoExus. Všechny své inzeráty najdete kliknutím na tlačítko - Moje zóna - v navigačním menu a výběrem kategorie auta, motocykly, nákladní auta, ... a tak dále. Zde můžete svůj inzerát změnit nebo smazat. Také ve stejné nabídce, pokud vyberete kategorii můj profil, můžete změnit svůj profil nebo heslo nebo zcela smazat svůj profil a všechny své reklamy.

FAQ

Kolik stojí zveřejnění reklamy na autoExus?

Publikování inzerátů k prodeji na našem webu je pro uživatele zcela zdarma.

V současné době neexistují žádná omezení týkající se doby zveřejňování reklam na webu. Reklama zůstane dostupná, dokud ji uživatel nesmaže.

Chcete-li to provést, musíte se na stránce zaregistrovat nebo aktivovat svůj profil přes Google nebo Facebook. Dále vyberte kategorii svého vozidla, poté vyplňte podrobnosti, nahrajte fotografii, přidejte popis a váš inzerát je připraven ke zveřejnění.

Klikněte na tlačítko - Moje zóna - a vyberte kategorii svého vozidla a uvidíte všechny své inzeráty v této kategorii. Poté klikněte na tlačítko - Upravit - pro změnu oznámení nebo na tlačítko -Smazat - pro smazání oznámení.

Klikněte na tlačítko -Moje zóna- v navigačním menu a klikněte na odkaz -Můj profil-, poté klikněte na tlačítko -Upravit- a dostanete se na stránku, kde můžete změnit svůj profil nebo heslo nebo je úplně smazat. váš profil a všechny vaše reklamní reklamy.