Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Toyota Auris - Recenze od Vanessa Dekeyzer

8.2.2023
Dobré odpoledne. Řídím Toyota Auris pouze 3 měsíce. Předchozí auto byla Toyota Avensis. Rozdíl je samozřejmě velmi znatelný. Auto je menší a také zavazadlový prostor. Průměrná spotřeba je 4,5/100 km. Opravdu se mi líbila automatická krabice s akcelerátorem. Auto je velmi všestranné: v ekologickém režimu jedete pomalu, šetříte palivo a užijete si tichou jízdu. V režimu výkonu se transformujete na závodníka, auto začíná dobře a udržuje rychlost dobře, mimochodem, spotřeba paliva nevede dobře. Brzdy jsou skvělé, několikrát jsem musel tvrdě brzdit, nebyly tam žádné problémy. Zároveň nezapomeňte, že část energie je pro každé brzdy převezena zpět na baterii. Multimédia - především chválu, vysoké a nízké frekvence jsou vynikající. Prozatím velmi spokojený.
---
Goedemiddag. Ik rijd met Toyota Auris slechts 3 maanden. De vorige auto was Toyota Avensis. Het verschil is natuurlijk erg merkbaar. De auto is kleiner en de bagageruimte ook. Gemiddeld verbruik is 4,5/100 km. De automatische versnellinksbak beviel me erg goed. De auto is zeer veelzijdig: in de ECO modus rijd je langzaam, bespaar je brandstof en geniet je van een rustige rit. In de POWER modus transformeer je in een racer, de auto start goed en houdt de snelheid goed vast, trouwens, het benzineverbruik loopt niet behoorlijk op. De remmen zijn geweldig, een paar keer moest ik hard remmen, er waren geen problemen. Vergeet tegelijkertijd niet dat bij elk remmen een deel van de energie wordt teruggevoerd naar de accu. Multimedia - boven alle lof, hoge en lage frequenties zijn uitstekend. Dus voorlopig zeer tevreden.

Jiné Toyota Auris Recenze

Recenze
- 0 / 0 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0