Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Piaggio Vespa 125 Primavera - Recenze od Emanuella

17.10.2022
Že si pamatujete tuto Vespa Piaggio 125 PX. Když jsem byl malý, opravdu jsem rád chodil nad a naštěstí jsem to udělal velmi často, protože můj dědeček to vlastnil, který mě přišel vyzvednout každý den a vedl mě k dlouhým procházkám. Piaggio Vespa 125 PX je velmi starodávná vintage Vespa, která je dnes docela obtížné najít na prodej a vidět je kolem. Opravdu mě to hodně poces a mám opravdu krásné vzpomínky, ano toto vozidlo. Mám také mnoho fotek ze mě a mého dědečka a dívám se na ně velmi často a zdá se, že se do těch dnů vracejí, kde si to moc užívám.
---
Che ricordi questa vespa piaggio 125 px. Quando ero piccola mi piaceva davvero tanto andare in giro qui sopra e fortunatamente lo facevo molto spesso perché la possedeva mio nonno che mi veniva a prendere tutti i giorni e mi portava a fare lunghissime passeggiate. Piaggio vespa 125 px è una vespa d'epoca molto antica che oggi è abbastanza difficile sia trovarla in vendita che vederle in giro. Mi poceva davvero tantissimo ed ho davvero dei bellissimi ricordi si questo veicolo. Ho anche tantissime foto di me e di mio nonno e le guardo molto spesso e sembra quasi di tornare in quei giorni dove mi divertivo tanto.
Виктор
19.10.2022
Какой прекрасный отзыв с воспоминаниями из прошлого. Послевоенная Италия и маленькая девочка бегает по узким переулкам маленького городка и дедушка на мопеде Piaggio. Великолепно !!!

Jiné Piaggio Vespa 125 Primavera Recenze

Recenze
- 0 / 0 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0