Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Audi Q8

1.005.794 Kč + DPH 22% = 1.227.069 Kč Díly
Rok výroby  2/2019 Rok, SUV 1 Předchozí vlastníci
Tachometr  190.000 km, Použitý Nafta
Výkon  210 kw / 286 ks Automaticky

LED osvětlení Navigační systém Panoramatická střecha Pomocná parkovací kamera Dešťový senzor

Obchodník, Vše automobily
VIA BELFIORE 202, VERONA IT

Obecně Obecně

ZnačkaAudi
ModelQ8
KategoriePoužitý
Rok výroby2.2019
Tachometr190,000
Předchozí vlastníci1
DPH OdpočitatelnéAno
PůvodIT

Karoserie Karoserie

KaroserieSUV
Jednotka4x4
Barva karoserieStříbrný
Metallic
InteriérŠedá
ČalouněníČástečná kůže
Sedadla
Dveře

Motor & Převodovka Motor & Převodovka

PalivoNafta
Výkon210kw / 286ks
Velikost motoru2999 CC
EmiseEuro 6
PřevodovkaAutomaticky
Převody
Historie údržbyAno
Záruka

Možnosti Možnosti

LED osvětleníLED osvětlení
Navigační systémNavigační systém
Panoramatická střechaPanoramatická střecha
Pomocná parkovací kameraPomocná parkovací kamera
Dešťový senzorDešťový senzor

Popis Popis

"4 ruote sterzanti Adaptive tergicristalli, riscaldato Audi Smartphone Interface cerchi in lega 10x22 (5 razze a V, design a stella, Nero antracite Brillante, tornito lucido) corrimano tetto Nero Kontur / Pacchetto luci di ambiente (plus) pacchetto fumatori pacchetto Look Nero griglia anteriore Look Single Frame Nero piantone sterzo (volante) a regolazione elettrica retrovisore est. a regolazione elettrica, riscaldabili e pieghevoli, con autoanabbagliante e Memory retrovisore est. Nero sedili ant. a regolazione elettrica (sx con Memory) servochiusura per porte Sistema assistenza guida: assistente superamento carreggiata (Side Assist) incl. Audi pre sense rear Sistema assistenza guida: Avviso di uscita, Sistema assistenza guida: Assistente traffico trasversale parte post. Sistema assistenza guida: parcheggio servoassistito Sistema assistenza guida: Riconoscimento segnaletica stradale Sound System Bang & Olufsen tetto panoramico ant. elettr., post. fisso Verniciatura metallizzata vetratura post. oscurato (vetratura privacy) volante (sportivo in pelle - 3 razze, a fondo piatto) con multifunzione e funzione cambio"

VIA BELFIORE 202
37135 VERONA IT
Telefon: 0039045540663
Kontaktovat prodejce Kontaktovat prodejce

Audi Q8 - Recenze

Recenze
- 5 / 1 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0

Audi Q8 podle mého nesmírného názoru je nejlepší SUV ve své třídě. Přistání prostě v pohodě - je to blaženost. Líbilo se mi, že navigace na iPhone je jednoduchá a neexistují žádné problémy s jejich interakcí. Motor je skvělý, nevšiml jsem si, jak se auto zrychluje z 0 na 100, protože je pro mě důležité rychle zrychlit z 60, 80, 100. Světle jsou prostě skvělé. Navzdory skutečnosti, že silniční světlo ve stroji vždy fungovalo, nikdo nikdy nezamrkal. Samostatným problémem je zvuková odolnost. Je to jen horké a nelze to srovnávat s japonskými automobily. Kufr je také velmi pohodlný a dostatečně prostorný. Pozastavení je perfektní, i když nemám pneumatiku, je to zjevně lepší než Taurons a Lexus. Viditelnost zevnitř je úžasná, za volantem, které se cítíte co nejmenší a uvolněně. Jediná věc, kterou bych chtěl přidat, je projekce na skle. A co je nejdůležitější, Audi Q8 vypadá zvenčí stejně dobře jako uvnitř.
---
Audi Q8 moim nieskromnym zdaniem to najlepszy SUV w swojej klasie. Lądowanie po prostu fajne — to błogość. Podobało mi się, że nawigacja na iPhonie jest prosta i nie ma problemów z ich interakcją. Silnik super, nie zauważyłem jak auto przyspiesza od 0 do 100, bo ważne jest dla mnie żeby szybko rozpędzało się od 60, 80, 100. Reflektory są po prostu super. Pomimo tego, że światło drogowe w maszynie zawsze działało, nikt nigdy nie mrugnął. Osobną kwestią jest dźwiękoszczelność. Jest po prostu na topie i nie da się go porównać z japońskimi samochodami. Bagażnik jest również bardzo wygodny i wystarczająco pojemny. Zawieszenie jest idealne, mimo że nie mam pneumatyki, to jest wyraźnie lepsze od Tauregów i Lexusów. Widoczność od wewnątrz jest cudowna, za kierownicą czujesz się tak pewnie i zrelaksowany, jak to tylko możliwe. Jedyne co chciałbym dodać to projekcja na szybie. A co najważniejsze, Audi Q8 wygląda równie dobrze z zewnątrz, jak w środku.