Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Renault Trafic 1.6 Dci Euro 6 Airco Garantie 9800+Btw

238.617 Kč + DPH 21% = 288.727 Kč Díly
Rok výroby  1/2018 Rok, Zavřeno 1 Předchozí vlastníci
Tachometr  197.622 km, Použitý Nafta
Výkon  70 kw / 95 ks Manuel 6 Převody

ABS Klimatizace Airbag řidiče Bluetooth Centrální zamykání El. Boční zrcátka Elektrické ovládání oken ESP
E.D.E Cars logo

E.D.E Cars

Obchodník, Vše dodávky
Zandvoordestraat 105, Gent BE

Obecně Obecně

ZnačkaRenault
ModelTrafic
KategoriePoužitý
Rok výroby1.2018
Tachometr197,622
Předchozí vlastníci1
DPH OdpočitatelnéAno
PůvodBE

Karoserie Karoserie

KaroserieZavřeno
JednotkaPřední
Barva karoserieBílá
Metallic
InteriérČerná
ČalouněníLátka
Sedadla3
Dveře4/5

Motor & Převodovka Motor & Převodovka

PalivoNafta
Výkon70kw / 95ks
Velikost motoru1598 CC
EmiseEuro 6
PřevodovkaManuel
Převody6
Historie údržbyAno
Záruka12 Měsíce

Možnosti Možnosti

Popis Popis

E.D.E Cars
Zandvoordestraat 105
9052 Gent BE
Telefon: +32487460950
www.edecars.be
Kontaktovat prodejce Kontaktovat prodejce

Renault Trafic - Recenze

Recenze
- 5 / 1 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0

Koupil jsem si Renault Trafic v dlouhé základně, 1,6 biturbo, 145 HP. Dynamika zrychlení překročila všechna moje očekávání, vzhledem k slušné hmotnosti automobilu a kapacitě motoru pouze 1,6, pak je to jen super zrychlení! Na dálnici rychlostí 100 km / h je spotřeba paliva pouze 5 litrů. V kabině je samozřejmě vše velmi levně vyrobeno, kvalita plastu je špatná. Přední odpružení není moc dobré, všechno je v kompresi v pořádku, ale dostanete se do malé díry a spustí se úvodní úvodní úvodní úvodní nárazy, často se rozbije v malých dírách. Pros: Velmi frisky a spolehlivý motor, nízká cena automobilu, prostorný nákladní kompartment, nízká spotřeba paliva, vysoká zázemí. Doporučuji toto auto pro ty, kteří se nestarají o nedostatky v kvalitě vnitřních částí, ale důležitější je spolehlivost, nízké náklady na údržbu a nízká cena automobilu. Obecně nelituji toho, co jsem si koupil.
---
I bought a Renault Trafic in a long base, 1.6 biturbo, 145 hp. The acceleration dynamics exceeded all my expectations, given the decent mass of the car and the engine capacity of only 1.6, then this is just super acceleration! On the highway at a speed of 100 km / h, fuel consumption is only 5 liters. In the cabin, of course, everything is very cheaply made, the quality of the plastic is poor. The front suspension is not very good, everything is fine in compression, but you get into a small hole and the shock absorber opening striker is triggered, it often breaks in small holes. Pros: very frisky and reliable engine, low price of the car, roomy cargo compartment, low fuel consumption, high ground clearance. I recommend this car for those who do not care about flaws in the quality of interior parts, but more important is reliability, low maintenance costs and the low price of the car. In general, I do not regret what I bought.