Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Volvo XC60 - Recenze od Wolfgang

22.10.2022
Máme malou rodinu, takže jsme potřebovali malou rodinnou crossover. Chtěl jsem si vzít bonus, a tak jsem věnoval pozornost značce Volvo. XC90 se mi zdálo příliš velké a velmi drahé, takže jsem se rozhodl pro XC60. Co mohu říci, že auto plně splňuje mé požadavky, ale je velmi drahé udržovat, protože je to velmi vzácné. Kvalita materiálů, dynamiky, prostoru v kabině, daně, pozastavení mi vše vyhovuje. Ještě jsem nebyl schopen najít žádné vady, ale zatím jsem to řídil, jen 15 000. Podle možností mám zvukový systém Bowers & Wilkin, koupil jsem si ho, protože rád poslouchám hudbu v autě a hodně řídím, chtěl jsem znít vysokou kvalitu. Jsem spokojený s autem, všechno je v pořádku. Pokud si vyberete jednu, věnujte pozornost balíčku R-Design, vypadá to velmi stylově a sedadla v něm jsou sportovní, velmi pohodlná.
---
Wir haben eine kleine Familie, also brauchten wir einen kleinen Familien-Crossover. Ich wollte eine Prämie nehmen, also habe ich auf die Marke Volvo geachtet. XC90 erschien mir zu groß und sehr teuer, also entschied ich mich für XC60. Was soll ich sagen, das Auto entspricht voll und ganz meinen Anforderungen, ist aber sehr teuer im Unterhalt, da dies sehr selten vorkommt. Die Qualität der Materialien, Dynamik, Platz in der Kabine, Steuern, Federung passt alles zu mir. Ich habe noch keine Mängel feststellen können, aber ich habe ihn bisher ein wenig gefahren, erst 15.000. Laut Optionen habe ich ein Bowers & Wilkins Audiosystem, ich habe es gekauft, weil ich gerne Musik im Auto höre und viel fahre, ich wollte einen hochwertigen Klang. Ich bin zufrieden mit dem Auto, es ist alles in Ordnung. Wenn Sie sich für einen entscheiden, achten Sie auf das R-Design-Paket, es sieht sehr stilvoll aus und die Sitze darin sind sportlich, sehr bequem.

Jiné Volvo XC60 Recenze

Recenze
- 0 / 0 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0