Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Volkswagen Transporter - Recenze od Karl De Smet

27.10.2022
VW Transporter VW Transporter koupil před šesti měsíci do práce. Během této doby se dodávka stala spolehlivým asistentem v mé malé společnosti. Stroj je prostorný, může být vyložen z pravé strany a zezadu. Na silnici se chová sebevědomí, docela agilní. Spotřeba paliva je přibližně 7 litrů na 100 km. Převodovka funguje bezchybně, hladce a jasně. Salon je pohodlný, s kvalitním povrchem. Dva lidé mohou sedět vedle řidiče. Sedadlo řidiče je pohodlné a také zahřívané. Existuje klimatizace, sporák funguje správně, interiér se během několika minut zahřívá. Kabina je vybavena vysoce kvalitním LED osvětlením. Auto začíná rychle v zimě. Dodávka dodávky je s 4x4, kouzlo toho, co jsem už cítil při jízdě po jarních silnicích, navzdory blátě jsem se teď uvízl a zvládl všude. Obecně je auto, i když to funguje, poměrně pohodlné. Vnější zrcátka jsou elektricky nastavitelná a zahřívaná. Celkově vzato skvělá dodávka do práce. Zatím jsem se vším spokojen.
---
Bestelwagen VW Transporter zes maanden geleden gekocht voor werk. Gedurende deze tijd is het busje een betrouwbare assistent geworden in mijn kleine bedrijf. De machine is ruim, kan gelost worden van de rechterkant en de achterkant. Op de weg gedraagt ​​​​zich zelfverzekerd, behoorlijk wendbaar. Het brandstofverbruik is ongeveer 7 liter per 100 km. De versnellingsbak werkt feilloos, soepel en duidelijk. De salon is comfortabel, met een goede kwaliteit afwerking. Er kunnen twee personen naast de chauffeur zitten. De bestuurdersstoel is comfortabel en bovendien verwarmd. Er is airconditioning, de kachel werkt naar behoren, het interieur is binnen enkele minuten verwarmd. De cabine is voorzien van hoogwaardige Ledverlichting. In de winter start de auto snel. Bestelwagen is met 4x4, de charme hiervan voelde ik al tijdens het rijden over lentewegen, ondanks de modder kwam ik nergens vast te zitten en lukte het overal. Over het algemeen is de auto, hoewel hij werkt, redelijk comfortabel. Buitenspiegels zijn elektrisch verstelbaar en verwarmd. Al met al een prima bestelwagen om te werken. Tot nu toe ben ik in ieder geval met alles tevreden.

Jiné Volkswagen Transporter Recenze

Recenze
- 0 / 0 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0