Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Toyota Corolla Cross - Recenze od Jack Daniels

9.2.2023
Rozhodl jsem se napsat recenzi automatického automatu 2022 Toyota Corolla 1.6. Pro mou recenzi existuje pouze jeden důvod! Konkrétně, abyste popsali vaše potěšení novou odpružení TNGA a automatickou převodovkou. Předtím jsem po dobu deseti let řídil vydání Toyota Corolla 1.6 Automatic 2012. Rozdíl je velmi velký. Manipulace a měkkost automobilu je vynikající. Termín je velmi měkká a ve městě se zatáčování chová velmi pohodlně. Elegance sada. Jediným negativním na vozidle je nedostatek tlačítka Start/Stop. Světlo je velmi dobré, interiér je příjemně pohodlný. Líbilo se mi, že interiér byl vyroben stejně jako v novém RAV4. Izolace šumu je velmi dobrá. Celkově vzato jsem potěšen svou novou Toyota Corolla.
---
I decided to write a review of the 2022 Toyota Corolla 1.6 automatic. There is only one reason for my review! Namely, to describe your delight with the new TNGA suspension and automatic transmission. Before that, for ten years, I drove a Toyota Corolla 1.6 automatic 2012 release. The difference is very big. Handling and softness of the car is excellent. Off-road is very soft, and in the city cornering behaves very comfortably. Elegance set. The only negative on the car is the lack of a start/stop button. The light is very good, the interior is pleasantly comfortable. I liked that the interior was made the same as in the new RAV4. Noise isolation is very good. All in all, I am delighted with my new Toyota Corolla.

Jiné Toyota Corolla Cross Recenze

Recenze
- 0 / 0 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0