Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Opel - Recenze od Otto Frank

7.11.2022
Když jsem si přečetl váš článek, mám dojem, že General Motors a America, i když s nacisty nespolupracovali nebo jim pomohli, s nimi stále pracovali. Chtěl jsem jen dodat, že poslední americký manažer Opel odešel v roce 1941 a v roce 1942 poté, co Německo vyhlásilo Ameriku, byl Opel odepsán z rozvahy General Motors jako aktivum v zemi útočníka. A proto si myslím, že GM, zastoupená Amerikou nebo Američany, nemá nic společného se zločiny nacistů. To je můj názor ... a děkuji za příspěvek.
---
Wenn ich deinen Artikel lese, bekomme ich den Eindruck, dass General Motors und Amerika, obwohl sie nicht mit den Nazis kooperierten oder ihnen halfen, dennoch mit ihnen zusammenarbeiteten. Ich wollte nur hinzufügen, dass 1941 der letzte amerikanische Manager Opel verließ, und bereits 1942, nachdem Deutschland Amerika den Krieg erklärt hatte, wurde Opel aus der Bilanz von General Motors als Vermögenswert im Land des Angreifers abgeschrieben. Und deshalb denke ich, dass GM, vertreten durch Amerika oder die Amerikaner, nichts mit den Verbrechen der Nazis zu tun hat. Dies ist meine Meinung ... und danke für den Beitrag.

Jiné Opel Recenze

Recenze
- 0 / 0 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0