Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Mercedes-Benz E 63 AMG - Recenze od Robin Van Leye

21.10.2022
Nový Mercedes E 63 AMG je ve srovnání s jeho předchůdcem něco zvláštního! Aktualizované systémy řízení a správy jsou více než chvályhodné a způsobují, že vůz vypadá spíše jako třída S. Myslím, že převodovka s 9 kroky je fantastické. Auto zvedne tak hladce a rychle, že je obtížné sledovat rychlost. Již opakovaně obdrželi pokuty za překročení, zjevně stále nebyly zvyklé na charakter automobilu. Nemohl jsem si dovolit vzít luxusní verzi, takže jsem spokojený s tím, co je v základním balíčku. A není tak málo: dvouzónová klimatizace, 11 airbagů, vysoce kvalitní kůže, navigace a multimediální úpravy. Existuje jeden zdánlivě nevýznamný detail, který zcela mění vzhled automobilu a zdůrazňuje jeho historii: stálý obraz loga na kapotě. V pozdějších verzích to již bylo odloženo a podle mého názoru se externí design zkazil. Ačkoli to nemělo vliv na kvalitu jízdy.
---
De nieuwe Mercedes E 63 AMG is in vergelijking met zijn voorganger iets bijzonders! Geüpdatete controle- en managementsystemen zijn meer dan lovenswaardig en laten de auto meer op een S-klasse lijken. Versnellingsbak met 9 stappen vind ik fantastisch. De auto pakt zo soepel en snel snelheid op dat het moeilijk is om de snelheid bij te houden. Reeds herhaaldelijk boetes gekregen voor overschrijding, blijkbaar nog altijd niet gewend aan het karakter van de auto. Ik kon het me niet veroorloven om een ​​luxe versie te nemen, dus ik ben tevreden met wat er in het basispakket zit. En er is niet zo weinig: een twee-zone airconditioning, 11 airbags, hoogwaardig leer, navigatie en multimedia aanpassingen. Er is één schijnbaar onbeduidend detail dat het uiterlijk van de auto volledig verandert en zijn geschiedenis benadrukt: een staand logo plaatje op de motorkap. In latere versies was het al neergezet en, wat mij betreft, het externe ontwerp verwend. Al had dit geen invloed op de kwaliteit van de rit.

Jiné Mercedes-Benz E 63 AMG Recenze

Recenze
- 0 / 0 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0