Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Land Rover Range Rover Evoque - Recenze od Bart Van Damme

8.2.2023
Koupil jsem si svůj nový Range Rover Evoque od uznávaného prodejce s dieselovým motorem 150 koní, abych neplatil vysoké daně. Auto je super pohodlné, studny a rychlostní hrboly procházejí velmi tiše, dokonce i při vysoké rychlosti. Vzal jsem si to konkrétně na 18 ráfcích, aby proti pozastavení mohlo být proti a mělo to pravdu, auto jede velmi tiše. Motorová dynamika je dostatečná k dohnání nákladních vozidel na dálnici bez problémů. Tam byly benzínové turbo auta s 200 HP, ale tento motorový motorem jezdí objektivně lépe. Převodovka s 9 převody je bezchybná a posune se velmi hladce. Klasický automatický ZF - spolehlivost a použitelnost. Spotřeba paliva je velmi malá, rozsah s plnou nádrží 1000 km a další. Kontrola je super měkká. Komfort uvnitř je vynikající, mnoho monitorů a kamer. Úroveň a kvalita monitorů je lepší než úroveň Lexus. Multimédia pracují úhledně a chyba bez chyb. Ve srovnání s předchozí variantou těla je nový Range Rover Evoque lepší, pohodlnější a má více vnitřního prostoru. Prostor zavazadel je dostatečně velký, ne největší, ale poměrně velký. V zadní řadě je mnohem více místa, ale nezapomeňte, že auto je ve své třídě nejmenší. Obecně nelituji, že volba vůbec nelituji.
---
Heb mijne nieuw Range Rover Evoque gekocht bij een erkende dealer, met dieselmotor 150 pk om geen hoge belastingen te betalen. De auto is super comfortabel, putten en verkeersdrempels passeren heel zacht, zelfs bij hoge snelheid. Ik nam het specifiek op 18 velgen zodat de ophanging kon tegen te putten en had gelijk, de wagen rijd zeer zacht. De motordynamiek is voldoende om vrachtwagens op de snelweg zonder problemen in te halen. Er waren benzine turbo auto's met 200 pk, maar deze dieselmotor rijdt objectief gezien beter. Versnellingsbak met 9 versnellingen is feilloos, schakelt zeer soepel. Klassieke automatische ZF - betrouwbaarheid en bruikbaarheid. Het brandstofverbruik is erg klein, de actieradius met een volle tank van 1000 km en meer. De besturing is superzacht. Het comfort binnen is uitstekend, veel monitoren en camera's. Het niveau en de kwaliteit van de monitoren is beter dan die van Lexus. Multimedia werkt netjes en foutloos. Vergeleken met de vorige carrosserievariant is de nieuwe Range Rover Evoque beter, comfortabeler en heeft hij meer binnenruimte. De bagageruimte is groot genoeg, niet de grootste maar vrij groot. Op de achterste rij is veel meer ruimte, maar vergeet toch niet dat de auto de kleinste in zijn klasse is. In algemeen heb ik helemaal geen spijt van de keuze.

Jiné Land Rover Range Rover Evoque Recenze

Recenze
- 0 / 0 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0