Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

BMW X3 - Recenze od Marc Van Damme

4.1.2023
BMW X3 - skvělé auto !!! Mám rád všechno. Toto je moje třetí auto po německých a japonských autech a přesto zpět k Němcům. Charakteristiky řízení jsou vynikající, vynikající zvukovou izolaci, ačkoli motor je 2,0 benzín 184 HP, ale je to více než dost. Spousta prostoru zevnitř, prostorný kufr. O 15 tisících kilometrech neexistují žádné komentáře. Nějaké požehnání, že BMW jsou drahé údržby, ale drahé, pokud je zničíte nebo si koupíte nevyžádanou poštu za 10 000 eur. Musíte pochopit, že čím dražší je auto, tím dražší náklady na údržbu, takže na co si stěžuje. Koupil jsem můj BMW X3 od prodejce.
---
BMW X3 - geweldige auto !!! Ik vind alles leuk. Dit is mijn derde auto na de Duitse en Japanse auto's en toch terug aan de Duitsers. Stuureigenschappen zijn uitstekend, uitstekende geluidsisolatie, hoewel de motor 2.0 benzine 184 pk is, maar het is meer dan genoeg. Veel ruimte van binnen, ruime kofferbak. Er zijn nog geen opmerkingen over de 15 duizend gereden kilometers. Sommige zegen dat BMW's duur zijn in onderhoud, maar duur als je ze kapot maakt of rommel koopt voor 10.000 euro. Je moet toch begrijpen dat hoe duurder de auto is, hoe duurder zijn onderhoudskosten ook, dus er is niets om over te klagen. Mijn BMW X3 gekocht bij de dealer.

Jiné BMW X3 Recenze

Recenze
- 3 / 1 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0

Na x3 3D ​​2013. , jel na BMW X3 v roce 2012. Auto je vynikající, ale první měla turbínu za rok a druhý po 3 -1) je pravý přední stojan. 2) spodní část řízení řízení (kolejnice). 3) Vstupní těsnění hřídele. Dodávky všem - Monitorujte diagnózu záruky zavěšení, počítač to nezobrazuje !!!
---
До х3 3D 2013г. ,ездил на BMW x3 2D 2012 года.Оба авто отличные,но у первой полетела турбина через год,а у второй после 3-ТО -1) правая передняя стойка.2)нижняя секция рулевого вала (рейка).3)сальник входного вала.Совет всем - следите за проведением диагностики на гарантийных то подвески, компьютор это не отображает!!!