Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

BMW M4 - Recenze od Anna Weber

22.10.2022
Chtěl bych nechat své hodnocení prostřednictvím automatického BMW M4 Coupé. Koupili jsme to v roce 2020. Když došlo ke koupi druhého auta pro rodinu, můj manžel trval na BMW M4 Coupe. Ale v salonech v té době nenašli hodnou možnost, takže bylo okamžitě k dispozici vidět před svátky, dodávky byly zpomaleny a já jsem podlehl víře mého manžela. Koupeno s automatickou převodovkou, 3 litrový motor, benzínový motor. Stroj je na vnější straně velmi pěkný. Půvabné tvary, hladké linie. Líbí se mi design, zdůrazňuje charakter automobilu, dává individualitu. Interiér je také vynikající. Ušlechtilé materiály, stručné a uklizené, držené v jednotné barvě. Sedadla v autě jsou prostorná. Auto je opravdu prostorné, i když vypadá elegantně. Hnací charakteristiky byly pro mě perfektní. Jde to velmi hladce a měkké, prostě jde perfektně do křivek. Manžel zkontroloval zrychlení automobilu, říká, že je velmi hravý, rychle se zrychluje. Jezdím opatrně a ne rychle, takže to vezmu ve svém slově. Spokojeni s kufrem. Je to prostorné, dobře zdobené, nosím jídlo, kočárky a osobní věci, všechno se hodí dobře. Obecně jsem s BMW M4 Coupe velmi spokojen, jsem rád, že můj manžel na tomto modelu trval. Pokud si myslíte, doporučuji vám z dna mého srdce, vezměte si to a neváhejte. Stojí to za její peníze.
---
Ich möchte meine Bewertung über das Auto BMW M4 Coupé hinterlassen. Wir haben ihn 2020 gekauft. Als es um die Anschaffung eines Zweitwagens für die Familie ging, bestand mein Mann auf einem BMW M4 Coupe. Aber in den damaligen Salons fanden sie keine würdige Option, so dass es sofort verfügbar war, um vor den Feiertagen zu sehen, die Lieferungen wurden verlangsamt und ich erlag den Überzeugungen meines Mannes. Gekauft mit Automatikgetriebe, 3 Liter Motor, Benziner. Äußerlich ist die Maschine sehr schön. Anmutige Formen, glatte Linien. Das Design gefällt mir, es betont den Charakter des Autos, verleiht Individualität. Auch die Innenausstattung ist hervorragend. Edle Materialien, prägnant und aufgeräumt, gehalten in einer einheitlichen Farbgebung. Die Sitze im Auto sind geräumig. Das Auto ist wirklich geräumig, obwohl es elegant aussieht. Die Fahreigenschaften waren für mich perfekt. Es geht sehr glatt und weich, geht einfach perfekt in die Kurven. Der Ehemann hat die Beschleunigung des Autos überprüft, er sagt, es ist sehr spielerisch, es beschleunigt schnell. Ich fahre vorsichtig und nicht schnell, also nehme ich ihn beim Wort. Zufrieden mit dem Kofferraum. Es ist geräumig, gut eingerichtet, ich trage Lebensmittel, Kinderwagen und persönliche Sachen, alles passt gut. Im Allgemeinen bin ich sehr zufrieden mit dem BMW M4 Coupe, ich bin froh, dass mein Mann auf dieses Modell bestanden hat. Wer denkt, dem rate ich aus tiefstem Herzen, nehmt ihn und zögert nicht. Sie ist ihr Geld wert.

Jiné BMW M4 Recenze

Recenze
- 0 / 0 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0