Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Automobile Dresden-Weissig - Recenze od Alexandra

14.10.2022
Velmi přátelská a kompetentní rada! Nekomplikované a rychlé manipulace! Našel jsem své vysněné auto moc děkuji! :-)
---
Sehr freundliche und kompetente Beratung! Unkomplizierte und schnelle Abwicklung! Habe mein Traumauto gefunden vielen Dank! :-)

Jiné Automobile Dresden-Weissig Recenze

Recenze
- 4.5 / 2 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0

Byl podáván jako vždy velmi přátelský a zdvořilý. Co je obzvláště pozoruhodné: schůzky jsou splněny, když mi je nařízeno v 9:00 ráno pro schůzku s servisem, mohu si být jistý, že jsem doručen v 9:00 hodin.
---
Wurde wie immer sehr freundlich und zuvorkommend bedient. Was vor allem positiv auffällt: Terminvorgaben werden eingehalten, wenn ich um 9:00 Uhr bestellt bin zum Servicetermin, kann ich sicher sein, ich werde um 9:00 Uhr bedient.
Skvělé, takže prodejce by měl být upřímný a flexibilní, palec nahoru. Dobrá rada a všechna přání byla odpověděna (zimní pneumatiky byly k dispozici zdarma, například, i když nebyly zahrnuty do nabídky dříve) mohou tohoto prodejce plně doporučit!
---
Super, so sollte ein Händler sein, ehrlich und flexibel, Daumen Hoch. Gute Beratung, und auf alle Wünsche wurde eingegangen ( Winterreifen gabs z.B. kostenlos dazu, Obwohl vorher nicht mit im Angebot enthalten ) Kann diesen Händler uneingeschränkt weiter empfehlen!