Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Audi - Recenze od Max Redford

1.11.2022
Zde je, jak se skutečně stalo logo Audi. Myslel jsem, že tyto prsteny stojí pro čtyři německé výrobce automobilů Audi, Volkswagen, BMW a Mercedes. Každý v kruhu. Ani si nepamatuji, od koho a jak jsem o těchto prstenech slyšel. Ukázalo se, že všechno je úplně jiné. A toto staré logo, které je na fotografii, bylo používáno na autech tak, jak je? Nebo je to jen ilustrace? A samozřejmě, díky za článek, dnes jsem se naučil něco nového.
---
Here's how the Audi logo actually came to be. I thought these rings stand for the four German car manufacturers Audi, Volkswagen, BMW and Mercedes. Each in a ring. I don’t even remember from whom and how I heard about these rings. It turns out everything is completely different. And this old logo that is in the photo, was it used on cars as it is? Or is it just an illustration? And of course, thanks for the article, I learned something new today.

Jiné Audi Recenze

Recenze
- 5 / 1 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0

Audi je jen skvělé auto !!!
---
Audi ist einfach ein tolles Auto !!!
Евгений 28.10.2022
Я тоже так думаю, машина просто ураган !!!