Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Auto's Van Dessel Logo

Auto's Van Dessel - 38 Automobily


Krijgsbaan 51
2640 Mortsel, Belgie

38 AutomobilyAuto's Van Dessel - Recenze

Recenze
- 5 / 2 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0

Nejlepší služba a kvalita. Místo být! Dobré služby, rychlý a super správný způsob manipulace s autem. Pozor pro vás jako zákazníka na 1. místě. Top jeden z mála čestných obchodníků!
---
Top service en kwaliteit. The place to Be ! Voor je Auto Goeie service, snelle en super correcte manier van afhandelen . aandacht voor jou als klant op de 1ste plaats. Top Een van de nog weinige eerlijk handelaars!
Velmi rychlá a úplná odpověď na mou žádost o informace, nejprve e -mailem a telefonicky. Nákup převodem a když jsem dorazil do garáže, o několik dní později auto odpovídalo přesně daným informacím. Přátelský personál a pokud se objeví příležitost, koupím další vozidlo s důvěrou.
---
Réponse très rapide et complète à ma demande d'informations, par mail d'abord et téléphone ensuite. Achat par virement et, à mon arrivée au garage, quelques jours plus tard, la voiture correspondait exactement aux renseignements donnés. Personnel sympathique et, si l'occasion se présente, j'achèterai un autre véhicule en toute confiance.