Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Piaggio Vespa 125 Primavera VNBT

292.184 Kč Díly
Rok výroby  1/1963 Rok, Scooter 1 Předchozí vlastníci
Tachometr  10.000 km, Použitý Benzín
Výkon  2 kw / 3 ks Manuel 4 Převody


Soukromé, Vše motocykly
Sinnai IT

Obecně Obecně

ZnačkaPiaggio
ModelVespa 125 Primavera
KategoriePoužitý
Rok výroby1.1963
Tachometr10,000
Předchozí vlastníci1
DPH Odpočitatelné
PůvodIT

Karoserie Karoserie

KaroserieScooter
JednotkaKardan
Barva karoserieStříbrný
Metallic
Interiér
Čalounění
Sedadla1
Dveře

Motor & Převodovka Motor & Převodovka

PalivoBenzín
Výkon2kw / 3ks
Velikost motoru125 CC
EmiseEuro 1
PřevodovkaManuel
Převody4
Historie údržbyAno
Záruka

Popis Popis

Soukromé
09048 Sinnai IT
Kontaktovat prodejce Kontaktovat prodejce

Piaggio Vespa 125 Primavera - Recenze

Recenze
- 5 / 1 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0

Že si pamatujete tuto Vespa Piaggio 125 PX. Když jsem byl malý, opravdu jsem rád chodil nad a naštěstí jsem to udělal velmi často, protože můj dědeček to vlastnil, který mě přišel vyzvednout každý den a vedl mě k dlouhým procházkám. Piaggio Vespa 125 PX je velmi starodávná vintage Vespa, která je dnes docela obtížné najít na prodej a vidět je kolem. Opravdu mě to hodně poces a mám opravdu krásné vzpomínky, ano toto vozidlo. Mám také mnoho fotek ze mě a mého dědečka a dívám se na ně velmi často a zdá se, že se do těch dnů vracejí, kde si to moc užívám.
---
Che ricordi questa vespa piaggio 125 px. Quando ero piccola mi piaceva davvero tanto andare in giro qui sopra e fortunatamente lo facevo molto spesso perché la possedeva mio nonno che mi veniva a prendere tutti i giorni e mi portava a fare lunghissime passeggiate. Piaggio vespa 125 px è una vespa d'epoca molto antica che oggi è abbastanza difficile sia trovarla in vendita che vederle in giro. Mi poceva davvero tantissimo ed ho davvero dei bellissimi ricordi si questo veicolo. Ho anche tantissime foto di me e di mio nonno e le guardo molto spesso e sembra quasi di tornare in quei giorni dove mi divertivo tanto.
Виктор 19.10.2022
Какой прекрасный отзыв с воспоминаниями из прошлого. Послевоенная Италия и маленькая девочка бегает по узким переулкам маленького городка и дедушка на мопеде Piaggio. Великолепно !!!