Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Land Rover Range Rover 3.0 P440 PHEV SE

4.136.844 Kč Díly
Rok výroby  1/2023 Rok, SUV
Tachometr  120 km, Použitý Benzín
Výkon  294 kw / 400 ks Automaticky 8 Převody

El. Boční zrcátka Elektrické ovládání oken El. Nastavení sedadla Bezklíčový zámek Kožený volant Světelný senzor Vzduchové odpružení Multifunkční volant
 Autohandel Quintens logo

Autohandel Quintens

Obchodník, Vše automobily
Kalvekeetdijk 199, Knokke-Heist BE

Obecně Obecně

ZnačkaLand Rover
ModelRange Rover
KategoriePoužitý
Rok výroby1.2023
Tachometr120
Předchozí vlastníci
DPH Odpočitatelné
Původ

Karoserie Karoserie

KaroserieSUV
Jednotka
Barva karoserieČerná
Metallic
InteriérČerná
ČalouněníPlná kůže
Sedadla5
Dveře

Motor & Převodovka Motor & Převodovka

PalivoBenzín
Výkon294kw / 400ks
Velikost motoru
EmiseEuro 6
PřevodovkaAutomaticky
Převody8
Historie údržby
Záruka

Možnosti Možnosti

Popis Popis

Autohandel Quintens - Jiné Automobily

Autohandel Quintens
Kalvekeetdijk 199
8300 Knokke-Heist BE
Telefon: 050511862
www.autohandelquintens.be/
Kontaktovat prodejce Kontaktovat prodejce

Land Rover Range Rover - Recenze

Recenze
- 4.5 / 2 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0

SUV Land Rover Range Rover SUV stojí za to zakoupit jen proto, aby pro sebe zažila kvalitu automobilu pro obchodní třídu. Jedná se o opravdu mocný stroj, který se nebojí v terénu. Ve městě se auto také cítí skvěle, navzdory zjevné vnější objemnosti. Samotný exteriér je velmi bohatý, i když v zásadě by to mělo být za takovou cenu. Výkonný dieselový motor při 2890 cm, pohon je plný trvalý. Automatická převodovka funguje bezchybně. Zavázací kompartment 875 litrů je vhodný pro přepravu velkého počtu nezbytných věcí. Byl jsem potěšen vysokou výškou - 33 cm, myslím, že je to nejlepší volba pro SUV. Vůz má mírně slabý podvozek, elektronika nás také zklamala - za pár let jsem se třikrát obrátil k automobilovému elektrikáři. Ani si nemyslím, že je nutné psát o ergonomii kabiny, všechno je tam tak dobře vybavené, od sedadel po kontrolu klimatu. Jízda na takovém autě je nejen měkká, ale také co nejpohodlnější. Rozhodně doporučuji koupit.
---
The Land Rover Range Rover SUV is worth buying just to experience the quality of a business class car for yourself. This is a really powerful machine that is not afraid of off-road. In the city, by the way, the car also feels great, despite the apparent external bulkiness. The exterior itself is very rich, although in principle it should be so for such a price. Powerful diesel engine at 2890 cc, the drive is full permanent. The automatic transmission works flawlessly. The luggage compartment of 875 liters is suitable for carrying a large number of necessary things. I was pleased with the high ground clearance - 33 cm, I think this is the best option for an SUV. The car has a slightly weak chassis, the electronics also let us down - in a couple of years I turned to an auto electrician three times. I don’t even think it’s necessary to write about the ergonomics of the cabin, everything is so well equipped there, from the seats to the climate control. Riding on such a car is not only soft, but also as comfortable as possible. Definitely recommend to purchase.
Komfort - Jak bylo uvedeno na začátku, pohodlí s velkým C. Pro 17leté auto je to opravdu super. Každou jízdu jedete v celém klidu a klidu. Trekkracht - TD6 rozhodně není nejsilnějším motorem, ale je (jednou na teplotě a dobře poháněn) docela hladce. Skutečná síla však leží, pokud na tom závisíte. Nikdy ten pocit, že vám chybí nějaké koně. Všechno zůstává pěkné a stabilní. Zobrazit - opravdu nevypadá 17, lidé tomu někdy nevěří. Podle mého názoru zůstává design také doručný čas. Spotřeba - v průměru 10,5 l/100 km (stále musím doplnit monitor). Udržujte 2400 kg v pohybu s často navíc na sobě, což přirozeně stojí nějaké palivo. Ale očekával jsem víc.
---
Comfort - Zoals in het begin gemeld, het comfort met grote C. Voor een wagen van 17 jaar oud is dit echt super. Elke rit leg je in alle kalmte en rust af . Trekkracht - De TD6 is zeker niet de sterkste motor maar komt (eenmaal op temp. en goed aangejaagd) toch vrij vlot van zijn plaats. De echte sterkte ligt echter als je er iets aan hangt. Nooit het gevoel dat je wat paarden tekortkomt. Ook blijft alles lekker stabiel. Uitzicht - Ze ziet er echt nog geen 17 uit, mensen geloven het soms niet. Het ontwerp blijft in mijn ogen ook bijdetijds. Verbruik - gemiddeld 10.5l/100km (moet ik nog aanvullen in de monitor). 2400 kg in gang houden met vaak nog extra gewicht eraan dat kost natuurlijk wat brandstof. Maar ik had meer verwacht.