Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

BMW X5 45e xDrive 394PS M-Paket Black Laser  Facebook BMW X5 45e xDrive 394PS M-Paket Black Laser  Twitter BMW X5 45e xDrive 394PS M-Paket Black Laser  Whatsapp Nahlásit zneužití BMW X5 45e xDrive 394PS M-Paket Black Laser  Print BMW X5 45e xDrive 394PS M-Paket Black Laser  Email

BMW X5 45e xDrive 394PS M-Paket Black Laser
2.551.732 Kč


Rok výroby  1/2021 Rok, SUV 1 Předchozí vlastníci

Tachometr  14.500 km, Použitý Hybrid

Výkon  1 kw / 1 ks Automaticky


ABS Klimatizace Automatická klimatizace Airbag řidiče Airbag spolujezdce Poplachový systém Bluetooth CD přehrávač
Auto Germania logo

Auto Germania

Obchodník, Vše automobily
Дніпровська набережна 14, Київ UA

Obecně Obecně

ZnačkaBMW
ModelX5
KategoriePoužitý
Rok výroby1.2021
Tachometr14,500
Předchozí vlastníci1
DPH Odpočitatelné
Původ

Karoserie Karoserie

KaroserieSUV
Jednotka4x4
Barva karoserieČerná
Metallic
InteriérČerná
ČalouněníPlná kůže
Sedadla
Dveře

Motor & Převodovka Motor & Převodovka

PalivoHybrid
Výkon1kw / 1ks
Velikost motoru3000 CC
EmiseEuro 6
PřevodovkaAutomaticky
Převody
Historie údržby
Záruka

Možnosti Možnosti

Popis Popis

Auto Germania
Дніпровська набережна 14
02095 Київ UA
Telefon: +380672349490
www.autogermania.net

Kontaktovat prodejce Kontaktovat prodejceBMW X5 - Recenze

Recenze


- 3.5 / 2 Recenze

Přidat recenzi

- Hodnocení - 0
Už jsem hledal nové auto a šel jsem na zkušební jízdu. Zcela prodáno. Čekací doba na X5 byla dlouhá (v Groningen), takže jsme šli do Rotterdamu koupit 3.0D. Auto řídí fantastické as tempomatem, že jste dokonce i velké nebezpečí spánku. Jsme na dovolené Gagaan na jih Francie a ukázalo se, že cestování lze také uvolnit. Je to velmi pěkné jízdní auto. Dvě věci, o kterých si myslím, že je škoda, je to, že auto v Nizozemsku je tak drahé, zatímco v Německu můžete získat 2 x5 "a za stejné peníze. Druhým je nízký počet HP, které auto vlastní, ale změní je to Brzy.
---
Ik was al op zoek naar een nieuwe auto en ging op een testrit uit. Helemaal verkocht. De wachttijd voor de x5 was lang (in groningen) dus zijn we naar rotterdam gegaan om de 3.0d te kopen. De auto rijdt fantastisch, en met cruisecontrole aan loop je zelfs groot gevaar in slaap te dutten. We zijn er mee op vakantie gagaan naar Zuid-Frankrijk, en daarbij bleek dat reizen ook relaxed kan. Het is een heel fijne rijsauto. Twee dingen wat ik jammer vind is dat de auto in Nederland zo duur is, terwijl je in Duitsland 2 X5"en voor hetzelfde geld kan krijgen. Het tweede is het lage aantal pk"s dat de auto bezit maar daar gaat binnenkort wat aan veranderen.
Od konce srpna 2017 jsem byl vlastníkem BMW X5 XDrive 30d. A přesto mi ani jediné auto způsobilo tolik emocí jako pozitivní a negativní. A bohužel je bohužel více a to není vůbec v notoricky známé nespolehlivosti strojů značek BMW, ale úplně jinak.
---
С конца августа 2017 года я являюсь владельцем БМВ Х5  Xdrive 30D.И еще ни один мой автомобиль не вызывал у меня столько эмоций, как позитивных, так и негативных. И последних, к сожалению, больше и дело тут вовсе не в пресловутой ненадежности машин марки БМВ, а в совсем в другом.