Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

BMW X4 M Competition 510PS Carbon

2.197.316 Kč Díly
Rok výroby  1/2020 Rok, SUV 1 Předchozí vlastníci
Tachometr  9.000 km, Použitý Benzín
Výkon  1 kw / 1 ks Automaticky

ABS Klimatizace Automatická klimatizace Airbag řidiče Airbag spolujezdce Poplachový systém Bluetooth CD přehrávač
Auto Germania logo

Auto Germania

Obchodník, Vše automobily
Дніпровська набережна 14, Київ UA

Obecně Obecně

ZnačkaBMW
ModelX4
KategoriePoužitý
Rok výroby1.2020
Tachometr9,000
Předchozí vlastníci1
DPH Odpočitatelné
Původ

Karoserie Karoserie

KaroserieSUV
Jednotka4x4
Barva karoserieČerná
Metallic
InteriérČerná
ČalouněníPlná kůže
Sedadla
Dveře

Motor & Převodovka Motor & Převodovka

PalivoBenzín
Výkon1kw / 1ks
Velikost motoru3000 CC
EmiseEuro 6
PřevodovkaAutomaticky
Převody
Historie údržby
Záruka

Možnosti Možnosti

Popis Popis

Auto Germania
Дніпровська набережна 14
02095 Київ UA
Telefon: +380672349490
www.autogermania.net
Kontaktovat prodejce Kontaktovat prodejce

BMW X4 - Recenze

Recenze
- 5 / 1 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0

Od doby, kdy byl BMW X4 v naší rodinné flotile, uplynulo šest měsíců. Druhá generace, černá volná výška do vysokého podlahy 20 cm, jednoduchý turbo motor dvou litrů s 249 hp. Až 100 km zrychluje v 6,3 s. Spotřeba benzínu je ekonomická: pouze 7,8 litru na 100 km. První dojem z kabiny, jako by byl ve sportovním autě. O tom je svědkováno boční podporou a sportovním profilem zad a délkou polštáře. Otravné okamžik, kdy ne všechny úpravy mají elektrickou jednotku. Například délka polštáře v automobilu se hodí ručně. Volant je také mechanický, ale jeho poloměr účinku, stejně jako sedadla, je velmi široký. Přistání na BMW X4 je vysoké. Spokojeni s vnitřním cílem: Všechno je měkké a příjemné dotyk. Multimediální systém šesté generace. Je ovládán nejen obvyklým joystickem, ale také se dotýká dotykové obrazovky. Na centrální konzole je mnoho klíčů a knoflíků, ale rychle jsem objevil jeho účel. Měřím 183 cm a přesto se v autě cítím pohodlně, je tu prostor pro hlavu. Bude to také pohodlné pro cestující vzadu. Nejedná se o špatnou geometrii přistání, existuje úprava úhlu zálohy, centrální loketní opěrka s párem držáků, jen krátký polštář není potěšení. Kufr je prostorný - 525 litrů. Vaše organizace je také příjemná, jsou tam tašky pro tašky, kompartment oddělený oloubením, světlo na pozadí. V subcampusu je organizátor a těsně níže jsou bubny. Neexistuje žádná náhrada. Jsem v zimě fanouškem aktivní rekreace, takže je pro mě důležité, aby sedadlo druhé řady mohlo být složeno přímo z zavazadlového prostoru a vytvořilo místo pro přepravu lyží a dalšího vybavení. Objem v tomto případě je více než 1400 litrů.
---
Han pasado seis meses desde que el BMW X4 estuvo en nuestra flota familiar. Así, la segunda generación, color negro, altura libre al suelo alta de 20 cm, un simple motor turbo de dos litros con 249 hp. Hasta 100 km acelera en 6,3 s. El consumo de gasolina es económico: solo 7,8 litros cada 100 km. La primera impresión del habitáculo, como si estuviera en un deportivo. Esto se evidencia por el soporte lateral, y el perfil deportivo de la espalda, y la longitud de la almohada. Molesto el momento en que no todos los ajustes tienen un accionamiento eléctrico. Por ejemplo, la longitud de la almohada en el automóvil se ajusta manualmente. El volante también es mecánico, pero su radio de acción, al igual que los asientos, es muy amplio. Aterrizar en el BMW X4 es alto. Satisfecho con el acabado interior: todo es suave y agradable al tacto. Sistema multimedia de sexta generación. Se controla no solo con el joystick habitual, sino también tocando la pantalla táctil. Hay muchas teclas y perillas en la consola central, pero descubrí su propósito rápidamente. Mido 183 cm y, sin embargo, me siento cómodo en el automóvil, hay espacio para la cabeza. También será cómodo para los pasajeros en la parte trasera. No es una mala geometría de aterrizaje, hay un ajuste del ángulo de inclinación del respaldo, un reposabrazos central con un par de portavasos, solo una almohada corta no es del agrado. El maletero es espacioso - 525 litros. Su organización también es agradable, hay ganchos para bolsas, un compartimento separado por una malla, una luz de fondo. En el subcampo se encuentra el organizador, y justo debajo está la batería. No hay repuesto. Soy un fanático de la recreación activa en invierno, por lo que es importante para mí que el asiento de la segunda fila se pueda plegar directamente desde el compartimiento de equipajes para crear un lugar para llevar esquís y otros equipos. El volumen en este caso es de más de 1400 litros.