Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Volkswagen Caddy Recenze: Všestrannost a praktičnost pro potřeby vašeho podnikání a životního stylu

Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy: Kompaktní dodávka s velkými výhodami. Hledáte kompaktní dodávku, která může nabídnout všestrannost, spolehlivost a efektivitu, aniž byste museli obětovat styl nebo požitek z jízdy? Nehledejte nic jiného než Volkswagen Caddy.
Caddy, který byl poprvé představen v roce 1980, se stal oblíbenou volbou pro malé podniky, rodinné motoristy a každého, kdo potřebuje vozidlo, které zvládne těžký náklad, úzké silnice a těsná parkovací místa. Díky svému elegantnímu designu, pokročilým funkcím a účinným motorům je současný model praktičtější a pohodlnější než kdy předtím.
Design a funkce. Exteriér Caddy se vyznačuje ostrým, svalnatým vzhledem s dynamickými liniemi, výraznou maskou chladiče a sportovními akcenty. Stejně nápadná je i kabina s ergonomickou palubní deskou, multifunkčním volantem a informačním a zábavním systémem s dotykovou obrazovkou s kompatibilitou s chytrými telefony a možnostmi připojení.
V závislosti na úrovni výbavy můžete také získat funkce, jako je automatická klimatizace, panoramatické střešní okno, vyhřívaná sedadla a zrcátka, adaptivní tempomat a řadu bezpečnostních technologií, jako je asistent pro jízdu v jízdním pruhu, zadní kamera a přední a boční airbagy. .
Kapacita a flexibilita nákladového prostoru – Jedním z nejatraktivnějších aspektů vozu Volkswagen Caddy je jeho nákladový prostor a přizpůsobivost. Do dodávky se pohodlně vejde až pět cestujících nebo sklopením zadních sedadel vznikne velkorysá nákladová plocha o objemu až 3 880 litrů. Můžete si také vybrat z různých konfigurací, jako je verze s dlouhým rozvorem, model s kabinou pro posádku nebo varianta pro maxi cestující.
Nákladový prostor je dobře navržen a je nabitý užitečnými funkcemi, včetně nízké nákladové výšky, posuvných dveří na obou stranách, upínacích háků, LED osvětlení a volitelné přepážky nebo oken. Kromě toho je odpružení Caddy navrženo tak, aby se vyrovnalo s velkým užitečným zatížením, a dodávka může táhnout až 1 500 kg.
Výkon a účinnost motoru – Volkswagen Caddy je k dispozici s řadou účinných a výkonných vznětových a zážehových motorů splňujících normu Euro 6. Naftová řada zahrnuje 2,0litrový TDI s výkony od 75 do 150 k, zatímco benzinové varianty obsahují 1,4litrový TSI a 1,5litrový TSI s 102 a 130 k, v tomto pořadí. Všechny motory jsou standardně dodávány se šestistupňovou manuální převodovkou, ale můžete si vybrat i sedmistupňovou automatickou převodovku DSG nebo systém pohonu všech kol 4Motion. Kromě toho je Caddy vybaven technologií Start/Stop a rekuperačním brzděním pro optimalizaci spotřeby paliva a snížení emisí. Závěr – Shrnuto a podtrženo, Volkswagen Caddy je všestranná, spolehlivá a efektivní kompaktní dodávka, která nabízí spoustu funkcí, stylu a pohodlí. Ať už potřebujete vozidlo pro práci nebo volný čas, Caddy vám může poskytnout obohacující zážitek z jízdy, který splní vaše potřeby a očekávání. Proč se tedy dnes na tuto schopnou a atraktivní dodávku nepodívat blíže?


eXus Dev 24.5.2023
Sídlo Volkswagenu ve Wolfsburgu

Volkswagen: Lidové auto, předefinováno

Volkswagen logo

Volkswagen - v překladu z němčiny znamená lidový vůz - německá automobilová značka, která patří do koncernu Volkswagen AG. Centrála Volkswagenu se nachází ve Wolfsburgu, Dolní Sasko, Německo. ... Volkswagen Článek


Volkswagen Caddy - Recenze

Recenze
- 5 / 1 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0

Na podzim roku 2019 jsem si koupil Minivan Volkswagen Caddy, když jsem si koupil rozbitý dům mimo město a začal ho převést na útulnou Haciënenda. Potřebovali jsme dodávku pro přepravu stavebních materiálů. A s očekáváním dalšího použití, to znamená, že potřebujete objem auto, ale kompaktní a pohodlné. Caddy odpovídá na všechny tyto požadavky. Základní koncepční linie má vše, co potřebujete: nastavení výšky řízení, klimatizace, vytápění sedadel a vyhřívané postřikovače čelního skla, elektricky ovládaná okna. Ergonomie je velmi dobrá, stejně jako osobní auto. Dokončovací materiály jsou vysoce kvalitní, vypadají solidní. Plast je těžký, ale příjemný se dotknout. Povrch je pevně dole, úhledně namontovaný. Neexistují žádné Kraakjes nebo chrastítka, všechno je pevně uvíznuté. Řídicí panel je ve stejném stylu jako všechny vozy Volkswagen, krásné a informativní. Kamna funguje dobře, teplý vzduch začne teče za 3 minuty, zahřátí celé kabiny trvá asi 10 minut. Chladný reakční volant, vynikající brzdy a pohybuje se poměrně rychle. Byl jsem příjemně překvapen pozastavením, očekával jsem větší tuhost. Dokonce i na mrtvých silnicích přiměřeně snesitelné. Pokud jde o spotřebu paliva, Caddy se i nadále vede dobře: 4,5 litrů na dálnici, 6,5 litru ve městě.
---
Ik kocht een Volkswagen Caddy minivan in de herfst van 2019, toen ik een kapot huis kocht buiten de stad, en begon het om te bouwen tot een gezellige haciënda. We hadden een bestelwagen nodig om bouwmaterialen te vervoeren. En met de verwachting van verder gebruik, dat wil zeggen, je hebt een volume auto nodig, maar compact en comfortabel. Caddy beantwoordt al deze verzoeken. De basis Conceptline heeft al alles wat je nodig hebt: stuurhoogte verstelling, airconditioning, stoelverwarming en verwarmde ruitensproeiers, elektrisch bedienbare ruiten voor. Ergonomie is erg goed, net als een personenauto. Afwerkingsmaterialen zijn van hoge kwaliteit, ze zien er solide uit. Het plastic is hard maar aangenaam om aan te raken. De afwerking is stevig neergeslagen, netjes gemonteerd. Er zijn geen kraakjes of rammeltjes, alles zit stevig vast. Het dashboard is in dezelfde stijl als alle Volkswagen auto's, mooi en informatief. De kachel werkt goed, warme lucht begint te stromen in 3 minuten, het duurt ongeveer 10 minuten om de hele cabine op te warmen. Koel reagerend stuurwiel, uitstekende remmen en beweegt vrij snel. Ik was aangenaam verrast door de vering, ik had meer stijfheid verwacht. Zelfs op doodlopende wegen redelijk draaglijk. Qua brandstofverbruik blijft Caddy het goed doen: 4,5 liter op de snelweg, 6,5 liter in de stad.