Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Audi A6 Recenze: Vynikající design, dynamický výkon a špičková technologie

Audi A6

Audi A6 je luxusní vůz střední velikosti vyráběný německou automobilkou Audi od roku 1994 jako nástupce legendárního Audi 100 ans je k dispozici v sedanu a kombi, kterému Audi říká Avant. A6 je známá svým elegantním designem, prostorným interiérem a vyspělou technologií.
Design: Audi A6 má elegantní a moderní design, který zdůrazňuje jeho sportovní povahu. Přední část vozu se vyznačuje charakteristickou maskou chladiče Audi, kterou lemují ostré LED světlomety. Karoserie vozu je tvarovaná a aerodynamická, což dodává A6 dynamický a svalnatý vzhled.
Interiér: Interiér Audi A6 je prostorný a luxusní, s vysoce kvalitními materiály a vyspělou technologií. Na palubní desce je velká obrazovka infotainmentu, která zobrazuje vše od navigace až po ovládání audia. Sedadla jsou pohodlná a nosná a pro cestující vpředu i vzadu je dostatek místa pro nohy i hlavu. Kabina je také dobře izolovaná, takže jízda je tichá a pohodlná.
Motory a výkon: Audi A6 je k dispozici s řadou motorů, včetně zážehových, naftových a hybridních variant. Benzínové motory se pohybují od 2,0litrového čtyřválce po 4,0litrový V8, zatímco vznětové motory se pohybují od 2,0litrového čtyřválce po 3,0litrový V6. Hybridní variantou je 2,0litrový čtyřválcový motor spárovaný s elektromotorem. Všechny modely A6 jsou vybaveny systémem pohonu všech kol Audi Quattro, který poskytuje vynikající trakci a stabilitu za všech povětrnostních podmínek. A6 je také k dispozici se systémem Audi Drive Select, který umožňuje řidiči volit z různých jízdních režimů, včetně Comfort, Dynamic a Auto.
Bezpečnost: Audi A6 je vybaveno řadou bezpečnostních prvků, včetně airbagů, protiblokovacích brzd a elektronického řízení stability. Mezi volitelné bezpečnostní prvky patří adaptivní tempomat, varování před opuštěním jízdního pruhu a sledování mrtvého úhlu.
Závěr: Audi A6 je stylové a luxusní auto, které nabízí vynikající výkon a pokročilé technologie. Ať už si vyberete benzínovou, naftovou nebo hybridní variantu, můžete si být jisti, že budete řídit vůz, který je praktický a zároveň zábavný. Se svým prostorným interiérem a řadou bezpečnostních prvků je A6 ideální volbou pro rodiny nebo každého, kdo oceňuje pohodlí a bezpečnost ve voze.


eXus Dev 24.5.2023
Značka Audi

Audi: Nekompromisní luxus a výkon

Audi logo

Audi AG je německá automobilová společnost, která je součástí Volkswagen Group, vyrábí auta pod značkou Audi. Sídlo se nachází v Ingolstadt, Německo. Motto je Vorsprung Durch Technik - pokrok prostřednictvím technologie. ... Audi Článek


Audi A6 - Recenze

Recenze
- 5 / 1 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0

Koupil jsem Audi A6, když byl v Německu vyhlášen zahájení prodeje nové generace A6. Čekal tři měsíce po objednání v showroomu. V důsledku toho jsem dostal všechno, co jsem chtěl. 2-litrový benzínový motor, pohon všech kol, 245 koní pod kapotou. Mohu říci, že auto má vynikající v dynamice, manipulaci a pohodlí. Spotřeba paliva je nízká, na dálnici s plným zatížením v režimu „Comfort“ v průměru 7 litrů na 100 km. Na vnitřní straně je všechno elegantní, esteticky přitažlivé, technologicky progresivní a velmi pohodlné. Spokojené pozastavení, ne tvrdé, velmi měkké a pohodlné. Dalším plusem je automatická převodovka, která funguje velmi jemně a ve skutečnosti necítí, že se převodovka vůbec necítí. Volant je velmi snadný při startu a při rychlostech, příjemně těžké v ruce, ale ne citlivé, ale ne ostré, takže si můžete pojíždět. Audi A6 dynamický a sebevědomý, velmi stabilní při vysokých rychlostech. Začíná to dokonale z místa na pohonu všech kol, není vůbec skluz. No, neexistují žádné problémy se stopami na ulici, jen jede jako na kolejích, bez selhání nebo problémů. Samozřejmě nemluvíme o poruchách, selháních. Jel 14 000, žádné příznaky.
---
Ich habe einen Audi A6 gekauft, als der Verkaufsstart der neuen A6-Generation in Deutschland bekannt gegeben wurde. Nach der Bestellung im Showroom drei Monate gewartet. Als Ergebnis habe ich alles bekommen, was ich wollte. 2-Liter-Benzinmotor, Allradantrieb, 245 Pferde unter der Haube. Ich kann sagen, dass das Auto in Dynamik, Handling und Komfort ausgezeichnet ist. Der Kraftstoffverbrauch ist gering, auf der Autobahn mit Volllast im „Komfort“ -Modus durchschnittlich 7 Liter pro 100 km. Innen ist alles schick, ästhetisch ansprechend, technologisch fortschrittlich und sehr komfortabel. Zufriedene Federung, nicht hart, sehr weich und bequem. Ein weiterer Pluspunkt ist das Automatikgetriebe, das sehr sanft arbeitet und tatsächlich den Gangwechsel überhaupt nicht spürt. Das Lenkrad liegt beim Anfahren sehr leicht und bei Tempo angenehm schwer in der Hand, feinfühlig aber nicht scharf, so dass man Freude am Fahren hat. Audi A6 dynamisch und souverän, dabei sehr stabil bei hohen Geschwindigkeiten. Es startet perfekt von einem Platz auf Allradantrieb, es gibt überhaupt keinen Schlupf. Nun, auf der Straße gibt es keine Probleme mit der Spurtreue, es fährt sich einfach wie auf Schienen, ohne Ausfälle oder Probleme. Natürlich sprechen wir überhaupt nicht von Pannen, Ausfällen. Fuhr 14.000, keine Beschwerden.