Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Audi A7 SPORTBACK V6 3.0 TDI 272 QUATTRO S TRONIC

963.848 Kč Díly
Rok výroby  2/2017 Rok, Jiné 1 Předchozí vlastníci
Tachometr  56.040 km, Použitý Nafta
Výkon  200 kw / 272 ks Automaticky

ABS Klimatizace Automatická klimatizace Airbag řidiče Airbag spolujezdce Poplachový systém Bluetooth CD přehrávač
Mions Car logo

Mions Car

Obchodník, Vše automobily
Rue Des Albatros, Mions FR

Obecně Obecně

ZnačkaAudi
ModelA7
KategoriePoužitý
Rok výroby2.2017
Tachometr56,040
Předchozí vlastníci1
DPH Odpočitatelné
Původ

Karoserie Karoserie

KaroserieJiné
Jednotka
Barva karoserieŠedá
Metallic
Interiér
ČalouněníPlná kůže
Sedadla
Dveře5

Motor & Převodovka Motor & Převodovka

PalivoNafta
Výkon200kw / 272ks
Velikost motoru
EmiseEuro 6
PřevodovkaAutomaticky
Převody
Historie údržby
Záruka

Možnosti Možnosti

ABSABS
KlimatizaceKlimatizace
Automatická klimatizaceAutomatická klimatizace
Airbag řidičeAirbag řidiče
Airbag spolujezdceAirbag spolujezdce
Poplachový systémPoplachový systém
BluetoothBluetooth
CD přehrávačCD přehrávač
Centrální zamykáníCentrální zamykání
TempomatTempomat
Digitální kokpitDigitální kokpit
El. Boční zrcátkaEl. Boční zrcátka
Elektrické ovládání okenElektrické ovládání oken
ESPESP
ImobilizérImobilizér
Palubní počítačPalubní počítač

Popis Popis

Kilométrage : 56 040 Km ( MEC: 24/04/2017 )
Année modèle : 2017
Énergie : Diesel
Boîte de vitesse : Automatique
Nombres de portes : 5
Couleur : Gris fonce
Puissance : 272 ch
Puissance fiscale : 16 cv
Sellerie : Cuir
Mise en circulation : 24/04/2017
Localisation : MIONS (69)
Mions Car
Rue Des Albatros
69780 Mions FR
Telefon: 0472281120
www.mions-car.com
Kontaktovat prodejce Kontaktovat prodejce

Audi A7 - Recenze

Recenze
- 5 / 1 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0

Manžel koupil nový Audi A7 a již napsal svou recenzi s podrobnými charakteristikami a pocity jízdy. Chtěl bych s vámi sdílet vlastnosti, na které muži nevěnují pozornost. Možná je pro ženy užitečné číst to a pomoci jim vybrat si auto pro sebe. Miluji design světlometů s délkovými pruhy, aby se chvěly v kolenou. Nikdy jsem to neviděl a jsou opravdu velmi stylové. A jaké druhy světel jiskří, když otevíráte auto s kroužkem na klíče - jen osvětlení. Model A7 má velmi dlouhou linii okna a je to tato charakteristika, která naznačuje, že auto má sportovní charakter. Spoiler je skrytý ve výklenku a objeví se, pouze když auto dosáhne rychlosti více než 120 km/h. Velmi užitečné - spusťte motor tlačítkem. Velmi krásně hotový palubní deska s kůží s kudrnatým šitím. Na středové konzole se mi obzvláště líbí Chrome Edge. Je tak elegantní a stylové, že slova to nemohou sdělit. Existují různé displeje, které vytvářejí futuristickou atmosféru. Velmi pěkný tvar tlačítka pokeru opakuje čáry dlaně a je velmi pohodlné v ní ležet. A konečně, ale především důležité, toto je obrysové osvětlení kabiny. Ani nevím, jak popsat tuto krásu slovy. Obecně platí, že pokud se nebudete koupit, alespoň jděte k prodejci a podívejte se na tento zázrak!
---
De echtgenoot kocht een nieuwe Audi A7 en heeft zijn recensie al geschreven met gedetailleerde kenmerken en rijsensaties. Ik wil graag de kenmerken met u delen waar mannen geen aandacht aan besteden. Misschien is het nuttig voor vrouwen om dit te lezen en hen te helpen bij het kiezen van een auto voor zichzelf. Ik hou van het ontwerp van de koplampen met lengtestrepen tot rillingen in mijn knieën. Ik heb deze nog nooit eerder gezien en ze zijn echt heel stijlvol. En wat voor soort lichten ze fonkelen als je de auto opent met de sleutelhanger - gewoon een verlichting. Het A7-model heeft een zeer lange ruitlijn en het is deze eigenschap die aangeeft dat de auto een sportief karakter heeft. De spoiler zit verborgen in een nis en komt pas tevoorschijn als de auto een snelheid van meer dan 120 km/u bereikt. Erg handig - start de motor met een knop. Zeer mooi afgewerkt dashboard met leer met krulstiksel. Op de middenconsole vind ik vooral de chromen rand mooi. Het is zo elegant en stijlvol dat woorden het niet kunnen overbrengen. Er zijn verschillende displays die een futuristische sfeer creëren. De zeer mooie vorm van de pookknop herhaalt als het ware de lijnen van de handpalm en het is zeer comfortabel om erin te liggen. En als laatste maar vooral belangrijk is dit de contourverlichting van de cabine. Ik weet niet eens hoe ik deze schoonheid in woorden moet omschrijven. Over het algemeen, als je niet gaat kopen, ga dan in ieder geval naar de dealer en kijk eens naar dit wonder!