Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Audi A3 SPORTBACK (8Y) 30 TFSI MHEV 110 DESIGN

875.101 Kč Díly
Rok výroby  2/2022 Rok, Jiné 1 Předchozí vlastníci
Tachometr  10 km, Použitý Benzín
Výkon  81 kw / 110 ks Automaticky

ABS Klimatizace Automatická klimatizace Airbag řidiče Airbag spolujezdce Poplachový systém Bluetooth CD přehrávač
Mions Car logo

Mions Car

Obchodník, Vše automobily
Rue Des Albatros, Mions FR

Obecně Obecně

ZnačkaAudi
ModelA3
KategoriePoužitý
Rok výroby2.2022
Tachometr10
Předchozí vlastníci1
DPH Odpočitatelné
Původ

Karoserie Karoserie

KaroserieJiné
Jednotka
Barva karoserieBílá
Metallic
Interiér
ČalouněníLátka
Sedadla
Dveře

Motor & Převodovka Motor & Převodovka

PalivoBenzín
Výkon81kw / 110ks
Velikost motoru
EmiseEuro 6
PřevodovkaAutomaticky
Převody
Historie údržby
Záruka

Možnosti Možnosti

ABSABS
KlimatizaceKlimatizace
Automatická klimatizaceAutomatická klimatizace
Airbag řidičeAirbag řidiče
Airbag spolujezdceAirbag spolujezdce
Poplachový systémPoplachový systém
BluetoothBluetooth
CD přehrávačCD přehrávač
Centrální zamykáníCentrální zamykání
TempomatTempomat
Digitální kokpitDigitální kokpit
El. Boční zrcátkaEl. Boční zrcátka
Elektrické ovládání okenElektrické ovládání oken
ESPESP
ImobilizérImobilizér
Palubní počítačPalubní počítač

Popis Popis

Kilométrage : 10 Km ( Véhicule 0 KM )
Année modèle : 2022
Énergie : Essence
Boîte de vitesse : Dsg
Couleur : Blanc
Puissance : 110 ch
Mise en circulation : Véhicule 0 KM
Localisation : MIONS (69)

Jiné Audi A3 Automobily

Mions Car
Rue Des Albatros
69780 Mions FR
Telefon: 0472281120
www.mions-car.com
Kontaktovat prodejce Kontaktovat prodejce

Audi A3 - Recenze

Recenze
- 5 / 1 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0

Chystal jsem se koupit nový golfový model Volkswagen, ale když jsem náhodou viděl popis Audi A3, začal jsem pochybovat. Nakonec jsem se rozhodl a koupil Audi A3 jako velké překvapení přátel a rodiny. Tělo je sedan, motor je malý - 1,4 litru 122 hp, automatické převodovky 7. Hnací charakteristiky jsou velmi dobré. Dynamika - vynikající, spotřeba paliva je velmi nízká. Navíc existuje možnost, která pomáhá dále snižovat spotřebu: vypnutí 2 válců, což vede ke snížení spotřeby na 4,8 litru na 100 km. Ale ani bez tohoto režimu se nemusíte starat o úsporu, protože ve městském režimu vozidlo nekonzumuje více než 7 litrů. V závislosti na okolnostech a stylu jízdy je možné upravit odpružení. Hodně se mi to líbilo. Salon je příjemný, kvalita materiálů je poměrně dobrá. Pouze dva dospělí se pohodlně vejdou do zad, když je třetí strana pozadu, jsou těsné. V základní konfiguraci jsou sedadla mechanicky nastavitelná, jedná se o samozřejmě nevýhodu. Ale tam končí vady. Auto je prostě skvělé pro svou cenu. Myslím, že toto auto je vynikající. Je to pohodlné, krásné, ekonomické - ideální poměr mezi cenou a kvalitou.
---
Ik stond op het punt een nieuw model Volkswagen Golf te kopen, maar toen ik per ongeluk de beschrijving van de Audi A3 zag, begon ik te twijfelen. Uiteindelijk besloot ik en heb Audi A3 gekocht tot grote verrassing van vrienden en familie. De carrosserie is een sedan, de motor is klein - 1.4 liter 122 pk, automatische versnellingsbak 7 versnellingen. De rijeigenschappen zijn zeer goed. Dynamiek - uitstekend, het brandstofverbruik is erg laag. En bovendien is er een optie die helpt om verbruik verder te kunnen verlagen: het uitschakelen van 2 cilinders, wat leidt tot een vermindering van het verbruik tot 4,8 liter per 100 km. Maar ook zonder deze modus hoef je je geen zorgen te maken over besparen, want in stadsmodus verbruikt de auto niet meer dan 7 liter. Afhankelijk van de omstandigheden en rijstijl is het mogelijk om de vering aan te passen. Ik vond het erg leuk. De salon is prettig, de kwaliteit van de materialen is redelijk goed. Slechts twee volwassenen passen comfortabel achterin, als een derde bij is achter, zit krap. In de basisconfiguratie zijn de stoelen mechanisch verstelbaar, dit is natuurlijk een minpuntje. Maar dat is waar de gebreken eindigen. De auto is gewoon super voor zijn prijs. Ik vind deze auto uitstekend. Het is comfortabel, mooi, zuinig - een ideale verhouding tussen prijs en kwaliteit.