Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam a k analýze návštěvnosti. Zásady ochrany osobních údajů Zásady používání souborů cookie

Audi A1 SPORTBACK 1.6 TDI 116 BUSINESS LINE


454.260 Kč Díly
Rok výroby  2/2017 Rok, Jiné 1 Předchozí vlastníci
Tachometr  45.020 km, Použitý Nafta
Výkon  85 kw / 116 ks Manuel

ABS Klimatizace Automatická klimatizace Airbag řidiče Airbag spolujezdce Poplachový systém Bluetooth CD přehrávač
Mions Car logo

Mions Car

Obchodník, Vše automobily
Rue Des Albatros, Mions FR

Obecně Obecně


ZnačkaAudi
ModelA1
KategoriePoužitý
Rok výroby2.2017
Tachometr45,020
Předchozí vlastníci1
DPH Odpočitatelné
Původ

Karoserie Karoserie


KaroserieJiné
Jednotka
Barva karoserieČerná
Metallic
Interiér
ČalouněníLátka
Sedadla
Dveře5

Motor & Převodovka Motor & Převodovka


PalivoNafta
Výkon85kw / 116ks
Velikost motoru
EmiseEuro 6
PřevodovkaManuel
Převody
Historie údržby
Záruka

Možnosti Možnosti


ABSABS
KlimatizaceKlimatizace
Automatická klimatizaceAutomatická klimatizace
Airbag řidičeAirbag řidiče
Airbag spolujezdceAirbag spolujezdce
Poplachový systémPoplachový systém
BluetoothBluetooth
CD přehrávačCD přehrávač
Centrální zamykáníCentrální zamykání
TempomatTempomat
Digitální kokpitDigitální kokpit
El. Boční zrcátkaEl. Boční zrcátka
Elektrické ovládání okenElektrické ovládání oken
ESPESP
ImobilizérImobilizér
Palubní počítačPalubní počítač

Popis Popis


Kilométrage : 45 020 Km ( MEC: 28/03/2017 )
Année modèle : 2017
Énergie : Diesel
Boîte de vitesse : Manuelle
Nombres de portes : 5
Couleur : Noir
Puissance : 116 ch
Puissance fiscale : 5 cv
Sellerie : Tissu
Mise en circulation : 28/03/2017
Localisation : MIONS (69)
Mions Car
Rue Des Albatros
69780 Mions FR
Telefon: 0472281120
www.mions-car.com
Kontaktovat prodejce Kontaktovat prodejce

Audi A1 - Recenze

Recenze
- 5 / 1 Recenze
Přidat recenzi
- Hodnocení - 0

Už dlouho jsem hledal auto a nakonec jsem se rozhodl koupit řadu Audi A1 S-Line. Podíval jsem se na fotografie, přečetl jsem si recenze a rozhodl jsem se je otestovat. Byl jsem příjemně překvapen, že takové malé auto má spoustu možností, osvětlovací nohy, držadla, dveře zespodu ... kvalita vnitra je prostě vynikající. Nikdy předtím nevěnoval pozornost. Venku vypadá auto velmi důstojně a je vhodnější pro mladé lidi. Když jsem se dostal za volant, uvědomil jsem si, že se jedná o šílenou raketu s zrychlením na 100 za 9 sekund, drží silnici jako tank, i když je to trochu drsné, izolace hluku je ve srovnání s korejskými vozy úplně jiná. Celý den inspekce a testování všeho, co je možné, a rozhodl se ji koupit. V tuto chvíli jsem jel 5 tisíc km, změnil polštářky, olej a vytvořil auto diagnostiku. Zatímco všechno je normální a všechno funguje. Jezdím to každý den, ten pocit je v pohodě, užívám si jízdu. Auto je manévrovatelné, hbité, všude, kde najdete parkovací místo, průtok ve městě je v průměru 8 litrů, zvuk a multimédia jsou super! Kdo pochybuje o tom, zda koupit nebo ne, nakupovat odvážně, stačí zkontrolovat dobře, takže později nedáte mnoho peněz na opravy. Obecně velmi spokojený.
---
I was looking for a car for a long time and finally decided to buy an Audi A1 S-line series. I looked at the photos, read the reviews and decided to test it. I was pleasantly surprised that such a small car has a lot of options, lighting legs, handles, doors from below ... The interior quality is simply superb. Never paid attention to Audi before. Outside, the car looks very dignified and is more suitable for young people. When I got behind the wheel, I realized that this is a crazy rocket with acceleration to 100 in 9 seconds, it holds the road like a tank, though it’s a bit harsh, the noise isolation is completely different compared to Korean cars. A whole day of inspection and testing everything that is possible and decided to buy it. At the moment, I drove 5 thousand km, changed the pads, oil and made auto diagnostics. While everything is normal and everything works. I ride it every day, the feeling is cool, I enjoy the ride. The car is maneuverable, nimble, everywhere you can find a parking space, the flow rate in the city is an average of 8 liters, the sound and multimedia are super! Who doubts whether to buy or not, buy boldly, just check well, so that later you don’t give a lot of money for repairs. In general, very satisfied.